Kategorie bloga

Certyfikaty

Jakość

Blog Slavi

Zapraszamy na Targi STOM - TOOL jesienią 2020r.
17 / Apr / 2020

Przemysłowa Wiosna” zawita do Targów Kielce w innym niż zwykle terminie - w dniach od 22 do 24 września 2020 roku. Trudna i pogarszająca się sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie skłoniła organizatorów do zmiany terminu na jesień 2020r.

star_rateOcena artykułu 0
Fastener Poland 2019
16 / Jan / 2020

W dniach 8-9 października można się było spotkać z przedstawicielami naszej firmy na jednym z największych branżowych wydarzeń w kraju! SLAVI aktywnie uczestniczy w eventach branżowych, o czym świadczy nasz udział w poznańskich przemysłowych targach ITM Europe 2019, a w ostatnim czasie także w wydarzeniu Fastener Poland 2019 w Krakowie.

star_rateOcena artykułu 0
Relacja z ITM Europe
16 / Jan / 2020

Cztery dni, około tysiąca wystawców z całego świata i niemal sześćdziesiąt nowości i rynkowych premier – tak najkrócej można podsumować zakończoną kilka dni temu kolejną edycję poznańskich przemysłowych targów ITM Europe.

star_rateOcena artykułu 0
Nowości w ofercie FAR
16 / Jan / 2020

Wraz z końcem czerwca w ofercie naszej firmy pojawiły się nowe artykuły wyprodukowane przez renomowanego producenta elementów złącznych - firmę FAR. Firma ta specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości nitów zrywalnych i nitonakrętek (miedzianych, aluminiowych, ze stali nierdzewnej czy ocynkowanej), zarówno standardowych, jak i specjalnych, produkowanych na indywidualne zamówienie klienta.

star_rateOcena artykułu 0