Kategorie bloga

Certyfikaty

Jakość

Blog Slavi

Przelicznik jednostek ciśnienia: dowiedz się, jak obliczyć MPa na bar, PSI
10 / Sep / 2020

1 MPa ile to bar, a 1 PSI to ile atmosfer? Mało osób zna prawidłowe odpowiedzi na te pytania, dlatego powstał przelicznik jednostek ciśnienia. Jednak, by móc swobodnie poruszać się i interpretować informację zawarte w przeliczniku, a następnie wdrażać te wiadomości i podnosić efektywność pracy, np. z nitownicami pneumatycznymi czy pneumatyczno-hydraulicznymi, należy wiedzieć, co te hasła oznaczają. Poniżej prezentujemy podstawowe informacje o jednostkach ciśnienia, a także o tym, jakie parametry ciśnienia podczas pracy z nitownicami są: optymalne, bezpieczne i nieobciążające dla narzędzia.

star_rateOcena artykułu 0
Zapraszamy na Targi STOM - TOOL jesienią 2020r.
17 / Apr / 2020

Przemysłowa Wiosna” zawita do Targów Kielce w innym niż zwykle terminie - w dniach od 22 do 24 września 2020 roku. Trudna i pogarszająca się sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie skłoniła organizatorów do zmiany terminu na jesień 2020r.

star_rateOcena artykułu 0
Fastener Poland 2019
16 / Jan / 2020

W dniach 8-9 października można się było spotkać z przedstawicielami naszej firmy na jednym z największych branżowych wydarzeń w kraju! SLAVI aktywnie uczestniczy w eventach branżowych, o czym świadczy nasz udział w poznańskich przemysłowych targach ITM Europe 2019, a w ostatnim czasie także w wydarzeniu Fastener Poland 2019 w Krakowie.

star_rateOcena artykułu 0
Relacja z ITM Europe
16 / Jan / 2020

Cztery dni, około tysiąca wystawców z całego świata i niemal sześćdziesiąt nowości i rynkowych premier – tak najkrócej można podsumować zakończoną kilka dni temu kolejną edycję poznańskich przemysłowych targów ITM Europe.

star_rateOcena artykułu 0
Nowości w ofercie FAR
16 / Jan / 2020

Wraz z końcem czerwca w ofercie naszej firmy pojawiły się nowe artykuły wyprodukowane przez renomowanego producenta elementów złącznych - firmę FAR. Firma ta specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości nitów zrywalnych i nitonakrętek (miedzianych, aluminiowych, ze stali nierdzewnej czy ocynkowanej), zarówno standardowych, jak i specjalnych, produkowanych na indywidualne zamówienie klienta.

star_rateOcena artykułu 0