Kategorie bloga

Certyfikaty

Jakość

Blog Slavi

Jakie są rodzaje stali nierdzewnej i jak czytać oznaczenia stali? Sprawdź to!
24 / Mar / 2021

To jakie rodzaje stali nierdzewnej są dostępne jest istotne dla wielu branż i przedsiębiorstw. W końcu stal nie bez powodu jest materiałem, który słynie z dużej popularności. Jest ona ceniona przede wszystkim, ze względu na wysoką wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne (zarysowania, wgniecenia). Ponadto stal nierdzewna, jak sama nazwa wskazuje - nie ulega procesowi korozji, który jest niepożądanym działaniem związanym z etapowym niszczeniem materiałów.

star_rateOcena artykułu 0
Nowość! Nitownica do nitonakrętek hydrauliczno-pneumatyczna - KJ73
21 / Jan / 2021

KJ73 to następca modelu KJ70, który od kilku lat jest popularnym narzędziem uznawanym jako wydajne i praktyczne. Jak wiadomo nie od dziś - nitownice marki FAR są cenione na całym świecie, co wynika z wysokiej jakości wykonania sprzętu od A do Z. To także dobór odpowiednich materiałów, estetyka wykonania i wygoda użytkowania, co zdecydowanie przekłada się na długowieczność narzędzi oraz wysoki komfort pracy. Nitownica hydrauliczno-pneumatyczna KJ73 to urządzenie, które świetnie sprawdzi się podczas wymagających prac na liniach produkcyjnych. Szczegółowe informacje o modelu KJ73 zostały opisane w dalszej części artykułu.

star_rateOcena artykułu 0
Nowa nitownica pneumatyczna FAR AU250. Jak działa i jak jej używać?
03 / Nov / 2020

Nitownica pneumatyczna z automatycznym podajnikiem jest narzędziem, które przyspiesza proces łączenia dwóch blach.  Gwarancja trwałych oraz wytrzymałych połączeń nitowanych idzie w parze z doborem  i użyciem odpowiednich do tego celu narzędzi oraz elementów złącznych najwyższej jakości. Do czego dokładnie służy nasz nowy produkt w asortymencie, jakim jest Nitownica pneumatyczna z automatycznym podajnikiem nitów AU250 od marki FAR? Szczegółowej odpowiedzi udzielamy w dalszej części artykułu.

star_rateOcena artykułu 0
Przelicznik jednostek ciśnienia: dowiedz się, jak obliczyć MPa na bar, PSI
10 / Sep / 2020

1 MPa ile to bar, a 1 PSI to ile atmosfer? Mało osób zna prawidłowe odpowiedzi na te pytania, dlatego powstał przelicznik jednostek ciśnienia. Jednak, by móc swobodnie poruszać się i interpretować informację zawarte w przeliczniku, a następnie wdrażać te wiadomości i podnosić efektywność pracy, np. z nitownicami pneumatycznymi czy pneumatyczno-hydraulicznymi, należy wiedzieć, co te hasła oznaczają. Poniżej prezentujemy podstawowe informacje o jednostkach ciśnienia, a także o tym, jakie parametry ciśnienia podczas pracy z nitownicami są: optymalne, bezpieczne i nieobciążające dla narzędzia.

star_rateOcena artykułu 0
Zapraszamy na Targi STOM - TOOL jesienią 2020r.
17 / Apr / 2020

Przemysłowa Wiosna” zawita do Targów Kielce w innym niż zwykle terminie - w dniach od 22 do 24 września 2020 roku. Trudna i pogarszająca się sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie skłoniła organizatorów do zmiany terminu na jesień 2020r.

star_rateOcena artykułu 0
Fastener Poland 2019
16 / Jan / 2020

W dniach 8-9 października można się było spotkać z przedstawicielami naszej firmy na jednym z największych branżowych wydarzeń w kraju! SLAVI aktywnie uczestniczy w eventach branżowych, o czym świadczy nasz udział w poznańskich przemysłowych targach ITM Europe 2019, a w ostatnim czasie także w wydarzeniu Fastener Poland 2019 w Krakowie.

star_rateOcena artykułu 0
Relacja z ITM Europe
16 / Jan / 2020

Cztery dni, około tysiąca wystawców z całego świata i niemal sześćdziesiąt nowości i rynkowych premier – tak najkrócej można podsumować zakończoną kilka dni temu kolejną edycję poznańskich przemysłowych targów ITM Europe.

star_rateOcena artykułu 0
Nowości w ofercie FAR
16 / Jan / 2020

Wraz z końcem czerwca w ofercie naszej firmy pojawiły się nowe artykuły wyprodukowane przez renomowanego producenta elementów złącznych - firmę FAR. Firma ta specjalizuje się w wytwarzaniu wysokiej jakości nitów zrywalnych i nitonakrętek (miedzianych, aluminiowych, ze stali nierdzewnej czy ocynkowanej), zarówno standardowych, jak i specjalnych, produkowanych na indywidualne zamówienie klienta.

star_rateOcena artykułu 0