Kategorie bloga

Certyfikaty

Jakość

Fastener Poland 2019

star_rateOcena artykułu 0

W dniach 8-9 października można się było spotkać z przedstawicielami naszej firmy na jednym z największych branżowych wydarzeń w kraju!

Fastener Poland 2019

SLAVI aktywnie uczestniczy w eventach branżowych, o czym świadczy nasz udział w poznańskich przemysłowych targach ITM Europe 2019, a w ostatnim czasie także w wydarzeniu Fastener Poland 2019 w Krakowie.

Trzecia edycja Międzynarodowych Targów Elementów Złącznych i Technik Łączenia Fastener Poland odbyła się w dniach 8-9 października w Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków. Poprzednia edycja - z 2018 roku -zgromadziła niemal dwustu wystawców z całego świata i około 4000 zwiedzających. W tym roku wydarzenie zgromadziło 210 wystawców, z czego około 72% stanowiły firmy zagraniczne z m.in. Austrii, Chin, Czech, Francji, Hiszpanii, Japonii, Szwecji, USA, Wielkiej Brytanii. W tak prestiżowym gronie marek, prezentujących swoje najnowsze rozwiązania, znaleźli się także przedstawiciele SLAVI.

Obecność na Fastener Poland 2019 była dla nas nie tylko dużym wyróżnieniem, ale również dowodem na to, że znajdujemy się w międzynarodowej czołówce dystrybutorów narzędzi pneumatycznych i pneumatyczno-hydraulicznych oraz różnego rodzaju akcesoriów.

SLAVI na Fastener Poland 2019 – stoisko D39

Co zaprezentowaliśmy w krakowskim Centrum Targowo-Kongresowym EXPO? Osoby, które odwiedziły nasze stoisko, mogły zapoznać się i przetestować głowice nitujące, stosowane w automatycznych systemach nitowania. Na targach zaprezentowaliśmy również jak działają te łatwe w obsłudze stacjonarne nitownice pneumatyczne.

Poza tym, przy naszym stoisku można było uzyskać informacje o innych narzędziach pneumatycznych marki FAR oraz urządzeniach do szybkiego nitowania. Chętnie dzieliliśmy się naszą wiedzą oraz udzielaliśmy porad w zakresie doboru najodpowiedniejszych rozwiązań pod kątem planowanych zastosowań.

Naszą wizytę w Krakowie oceniamy bardzo pozytywnie. Nie tylko dlatego, że mieliśmy okazję zaprezentować nowoczesne narzędzia tysiącom zainteresowanych osób. Nasz entuzjazm budzi również fakt, że ta impreza branżowa była kolejną okazję do poznania wielu wspaniałych ludzi, zarówno organizatorów i innych wystawców, jak również gości.

Nie ustajemy w dążeniach promowania naszej marki oraz jej rozwiązań wśród szerszego grona odbiorców, dlatego już szykujemy się na kolejne wydarzenia branżowe.