Kategorie bloga

Certyfikaty

Jakość

Relacja z ITM Europe

star_rateOcena artykułu 0

Cztery dni, około tysiąca wystawców z całego świata i niemal sześćdziesiąt nowości i rynkowych premier – tak najkrócej można podsumować zakończoną kilka dni temu kolejną edycję poznańskich przemysłowych targów ITM Europe.

Nasz zespół wśród wystawców ITM

Poznańska impreza coraz częściej wymieniana jest jako jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Europie. Przez cztery dni braliśmy udział w spotkaniach, panelach i wykładach z zakresu innowacyjnych maszyn i technologii dla takich gałęzi przemysłu jak motoryzacja, transport, plastyczna obróbka metalu, obróbka powierzchni czy spawalnictwo i hutnictwo. Nasza obecność na targach nie ograniczała się jednak do uczestnictwa w panelach, wykładach i zapoznawaniu się z innowacyjnymi rozwiązaniami proponowanymi przez inne przedsiębiorstwa. W tym roku – obok przedstawicieli firm między innymi z Chin, Francji, Holandii, Niemiec, Tajwanu czy Wielkiej Brytanii – byliśmy jednym z wystawców, którzy prezentowali swoje najnowsze osiągnięcia.

Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że nasz udział w odbywających się w poznańskich MTP targach ITM Europe zakończył się dużym sukcesem. Stoisko 90 w pawilonie szóstym, gdzie prezentowaliśmy swoją ofertę, przyciągnęło do siebie wiele osób – zarówno profesjonalistów z innych wystawiających się firm, jak również tych, którzy zainteresowani nowymi technologiami w przemyśle i innowacyjnymi maszynami, zakupili bilet na imprezę.

Oferta SLAVI na ITM Europe 2019

Nasze zgłoszenie na ITM Europe zostało przyjęte, ponieważ cenimy te same wartości, co organizatorzy targów. Wiemy, jak dużą rolę odgrywają innowacje w przemyśle i ciągle dążymy do tego, by kolejne, oferowane przez nas technologie ułatwiały i usprawniały pracę. Co prezentowaliśmy w Poznaniu?

Przy naszym stoisku można było zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami do nitowania. Zainteresowanie wzbudzała nie tylko pneumatyczna nitownica AU250 z automatycznym podajnikiem nitów, ale także stół do szybkiego nitowania czy głowice do nitowania nitów i nakrętek. Nasi przedstawiciele pokazywali między innymi, jak za pomocą jednego przycisku w szybki i prosty sposób zamontować nitonakrętkę w otworze. Z entuzjazmem prezentowali także zalety innowacyjnego stołu do szybkiego nitowania.

Do zobaczenia!

Cieszymy się, że podczas tych kilku dni w Poznaniu mogliśmy nie tylko zaprezentować to, co najlepszego sami mamy do zaoferowania, ale także spotkać wiele inspirujących osób i zobaczyć całą masę nowoczesnych urządzeń. Dziękujemy organizatorom, wystawcom i wszystkim gościom – do zobaczenia za rok!