Kategorie bloga

Certyfikaty

Jakość

Zapraszamy na Targi STOM - TOOL jesienią 2020r.

star_rateOcena artykułu 0

Przemysłowa Wiosna” zawita do Targów Kielce w innym niż zwykle terminie - w dniach od 22 do 24 września 2020 roku. Trudna i pogarszająca się sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie skłoniła organizatorów do zmiany terminu na jesień 2020r.

Pozytywny odbiór w ubiegłych latach wśród wystawców i odwiedzających wydarzeń „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce”, jest dowodem na to, że cykl jest jednym z najważniejszych wydarzeń tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jedną z najbardziej znaczących imprez cyklu są Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL - poświęconej w głównej mierze narzędziom i maszynom CNC do obróbki metali. Poprzednia edycja zgromadziła ponad 500 firm z 32 krajów świata, w 7 halach wystawienniczych zaprezentowano najnowocześniejsze maszyny i urządzenia w branży. 

 Jako jeden z Wystawców tegorocznej edycji już teraz zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska i zapoznania się z naszą ofertą w Hali A - stoisko nr 51

Głęboko wierzymy i mamy nadzieję , że spotkamy się z Państwem podczas targów już jesienią 2020r w spokojnej i owocnej atmosferze.