Specjalista ds. techniczno-handlowych na teren województwa śląskiego

star_rateOcena artykułu 0

Powiększamy zespół handlowców, więc poszukujemy:

Specjalisty ds. techniczno-handlowych do biura w Lędzinach odpowiedzialnego za teren województwa śląskiego;

NITOWANIE TO NASZA PASJA!

Oferujemy najwyższej klasy produkty, wsparcie techniczne, zapewniamy ciągłość dostaw, prowadzimy profesjonalny, autoryzowany serwis narzędzi pneumatyczno - hydraulicznych. Sprawdzone wyroby i usługi, dobre przygotowanie techniczne to nasza wizytówka.

Zapewniamy:

  • czytelne zasady współpracy;
  • umowę o pracę (po 3 miesiącach okresu próbnego zatrudnienie na stałe);
  • brak korporacyjnej atmosfery (łączy nas otwartość - ciągle uczymy się o sobie i siebie nawzajem);
  • krajowe i zagraniczne szkolenia, (techniczne i te umożliwiające rozwój osobisty);
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy, prowizji uzależnionej od wyników bez górnego limitu oraz z bonusów motywacyjnych);
  • pracę w biurze o dobrym standardzie oraz samochód, laptop i telefon;
  • możliwość pracy zdalnej wg ustalonego harmonogramu;
  • udział w targach branżowych;
  • imprezy integracyjne;

a także:

przeszkolimy Cię ze specyfiki branży, poznasz najczęściej zadawane przez klientów pytania oraz skuteczne schematy umawiania spotkań. Otrzymasz wskazówki jak i gdzie znaleźć NASZEGO idealnego klienta. Pracujesz samodzielnie co nie oznacza, że sam! Tworzymy zespół, którego zadaniem jest uzupełniać się i wspierać się w codziennych aktywnościach. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tej pracy zadzwoń do Marka Woźniaka tel. 606 781 103. Nasz Szef działu handlowego, a Twój przyszły bezpośredni przełożony będzie doskonałym źródłem wiedzy dla Ciebie. Jeśli nie odbierze z powodu obowiązków, na pewno oddzwoni.

Główne zadania na stanowisku:

  • penetracja rynku na przydzielonym obszarze;
  • budowanie pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami oraz dbanie o klientów już aktywnych,
  • prezentacje i szkolenia z zakresu oferowanego asortymentu,
  • dobór komponentów i rozwiązań bezpośrednio u klienta,
  • zebranie dokładnych informacji o potrzebach klienta;
  • realizacja celów w zakresie aktywności sprzedażowych;
  • tworzenie bazy,
  • wykonywanie telefonów;
  • raportowanie efektów działań w systemie CRM.

Jeżeli:

  • potrafisz zadawać pytania, uważnie słuchać odpowiedzi i wyciągać wnioski,
  • jesteś taktowny i elastyczny (klient potrafi zaskoczyć, życie potrafi zaskoczyć),
  • lubisz pracować w kontakcie z ludźmi, a czasami pod presją czasu,
  • masz techniczne wykształcenie (budowa maszyn, AKPiA, materiałoznawstwo) lub doświadczenie w tym zakresie,
  • chcesz się uczyć i rozwijać, prezentujesz postawę otwartą i kreatywną,
  • nie boisz się wyzwań, a wykonanie telefonu w celu umówienia spotkania z potencjalnym klientem nie jest dla Ciebie problemem;
  • masz prawo jazdy, bo naszych klientów trzeba odwiedzać,
  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną, szanujesz czas swój i innych;
  • swobodnie obsługujesz pakiet MS Office,
  • ponadto, posługujesz się językiem angielskim (będzie to dodatkowym atutem).

Jesteś zainteresowana/y? Odnajdujesz tu jakąś część swojej wizji zawodowej i chciałabyś/chciałbyś właśnie z nami pracować?

Czekamy na Twoje CV oraz list motywacyjny.

Prosimy o zamieszczenie w temacie e-maila nr referencyjnego:

S/Tech/śląsk/21

Wszystkim Kandydatom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje. Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.

Spełniając obowiązek prawny w zakresie danych osobowych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SLAVI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Lędzinach 43-140, ul. Łanowa 6. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, uzupełniania, sprostowania, żądania zapomnienia, przenoszenia lub ograniczenia przetwarzania, a także posiada Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. W razie chęci skorzystania ze swojego prawa, proszę o przesłanie informacji na adres kontakt@slavi.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora. Pełna treść obowiązku informacyjnego: https://slavi.pl/pl/rodo