Specjalista ds. Techniczno – Handlowych

star_rateOcena artykułu 0
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, powiększamy zespół handlowców, poszukujemy:

Specjalistów ds. Techniczno – Handlowych

(na region ślaski oraz w nowych oddziałach w Polsce)

NITOWANIE TO NASZA PASJA!

Oferujemy najwyższej klasy produkty, wsparcie techniczne, zapewniamy ciągłość dostaw, prowadzimy profesjonalny, autoryzowany serwis narzędzi pneumatyczno - hydraulicznych. Sprawdzone wyroby i usługi, dobre przygotowanie techniczne to nasza wizytówka.

OCZEKUJEMY, że:

  • masz techniczne wykształcenie (budowa maszyn, AKPiA, materiałoznawstwo) lub doświadczenie w tym zakresie,
  • chcesz się uczyć i rozwijać,
  • nie boisz się wyzwań,
  • masz prawo jazdy, bo naszych Klientów trzeba odwiedzać,
  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną,
  • swobodnie obsługujesz pakiet MS Office,
  • ponadto, jeśli posługujesz się językiem angielskim, będzie to dodatkowym atutem.

Główne zadania na stanowisku:

  • prezentacje i szkolenia z zakresu oferowanego asortymentu,
  • dobór komponentów i rozwiązań bezpośrednio u klienta,
  • budowanie pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami oraz dbanie o klientów już aktywnych,
  • penetracja rynku polskiego.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę,
  • brak korporacyjnej atmosfery,
  • krajowe i zagraniczne szkolenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Czekamy na Twoje CV oraz list motywacyjny.

Prosimy o zamieszczenie w temacie e-maila nr referencyjnego: S/Tech/19 kariera@slavi.pl
Wszystkim Kandydatom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.
Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.

Spełniając obowiązek prawny w zakresie danych osobowych informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SLAVI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Lędzinach 43-140, ul. Łanowa 6. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, uzupełniania, sprostowania, żądania zapomnienia, przenoszenia lub ograniczenia przetwarzania, a także posiada Pani/Pan prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. W razie chęci skorzystania ze swojego prawa, proszę o przesłanie informacji na adres kontakt@slavi.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora. Pełna treść obowiązku informacyjnego: https://slavi.pl/pl/rodo