Serwis FAR

Nitonakrętki i nity są nieocenione przy pracy z materiałami o cienkich ściankach. Metoda nitowania jest szeroko stosowana w budownictwie i podczas prac remontowych.

Narzędzia FAR

Na rynku dostępnych jest wiele różnych typów nitów i nitonakrętek, które należy dopasować do konkretnego zadania i materiału. Wybór odpowiedniego narzędzia jest równie istotny. Firma FAR od wielu lat dostarcza swoim klientom szeroki wybór narzędzi do nitowania. Dzięki najnowszym technologiom ich narzędzia umożliwiają szybkie i wygodne nitowanie.

Firma FAR to renomowana marka o długiej historii, specjalizująca się w produktach do nitowania. W swojej ofercie posiadają różnorodne nity, nitonakrętki oraz wysokiej jakości narzędzia do nitowania. Ich artykuły są oparte na najnowocześniejszych technologiach, które są opracowywane z wielką dbałością o szczegóły.

FAR to producent, który wykorzystuje najnowocześniejsze technologie do produkcji wysokiej jakości nitów, nitonakrętek, nitotrzpieni i nitownic, które cechuje doskonała wytrzymałość. Firma wyróżnia się dbałością o doskonałą jakość swoich produktów, szybkim czasem realizacji zamówień oraz doskonałym kontaktem z klientem. Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży, FAR jest obecna zarówno w dużych zakładach przemysłowych, jak i w małych warsztatach. Produkty FAR sprawdzają się w ekstremalnych warunkach, zapewniając pełną niezawodność i bezpieczeństwo łączonych elementów. Stałe doskonalenie personelu i procesów produkcyjnych gwarantuje, że produkty spełniają wszystkie oczekiwania, jakie mają klienci.

Nitownice FAR

Nitownice i część zamienna

Serwis nitownic akumulatorowych FAR i nie tylko

Firma SLAVI posiada bogate doświadczenie w naprawie urządzeń do nitowania. Oferujemy profesjonalną pomoc w serwisie i naprawie różnego rodzaju narzędzi do nitowania, w tym nitownic akumulatorowych, pneumatycznych i ręcznych. Nasz personel serwisowy, wyposażony jest w specjalistyczną wiedzę i posiadamy najwyższej klasy narzędzia, więc każda naprawa charakteryzuje się wysoką jakością.

Specjalizujemy się w serwisie urządzeń do nitowania marki FAR. Dostęp do oryginalnych części zamiennych oraz wykwalifikowanych serwisantów pozwala utrzymać niski poziom awaryjności narzędzi naszych klientów i zapobiegać nieplanowanym przestojom pracy. W ramach okresu gwarancji SLAVI oferuje niezawodny serwis, aby narzędzia były szybko gotowe do pracy u klienta. Naprawy są wykonane błyskawicznie.

Proces serwisowania i naprawy urządzeń przebiega sprawnie i bezproblemowo, co przyczynia się do zadowolenia klientów. Zachęcają do kontaktu ze swoimi specjalistami, aby omówić szczegóły dotyczące napraw urządzeń marki FAR i innych producentów. Każde zgłoszenie traktujemy z należytą uwagą. Zapraszamy do kontaktu.