Naprawa nitownic

By nasza usługa serwisu nitownic była jak najwygodniejsza dla naszych klientów, przygotowaliśmy specjalny formularz, który należy wypełnić przy zgłoszeniu. Dzięki temu osoby zwracające się do nas z problemem wiedzą, że zgłoszenie na pewno do nas dotrze, my natomiast mamy pewność, że klienci przekażą nam wszystkie wymagane informacje odnośnie rodzaju usługi (naprawa gwarancyjna lub niegwarancyjna), rodzaju urządzenia i jego usterki. Zajmujemy się naprawą i konserwacją nitownic pneumatycznych, akumulatorowych, ręcznych i pneumatyczno-hydraulicznych. W formularzu zgłoszeniowym klienci zobowiązani są do podania danych teleadresowych oraz modelu i numeru seryjnego urządzenia oraz możliwie precyzyjnego opisania problemu.

Formularz zgłoszenia naprawy

1
Dane kontaktowe

2
Szczegóły dotyczące urządzenia3
Zlecenie naprawy


Nr zgłoszenia:


Dane kontaktowe

Nazwa Firmy / Imię i Nazwisko:

NIP:

Adres email:

Nr telefonu:

Ulica / nr domu / nr lokalu:

Kod pocztowy / Miejscowość:


Szczegóły dotyczące urządzenia

Data zakupu:

Oryginalne opakowanie:

Producent:

Model:

Numer seryjny:

Posiadam ważną kartę gwarancyjną:

Do urządzenia dołączam dokumenty:

- Dowód zakupu:

- Karta gwarancyjna:

Opis usterki:Dołączone oprzyrządowanie:

 


Formularz zgłoszeniowy, czyli sprawna komunikacja z klientem

Tak samo jak wszystkie inne narzędzia, nitownice – nawet jeśli zawsze są użytkowane prawidłowo – w wyniku eksploatacji z czasem mogą ulegać awariom. Warto jednak pamiętać, że najczęściej nie będzie konieczna wymiana całego urządzenia a jedynie kilku zużytych elementów.

Historia naszej firmy sięga roku 2004. Od tego czasu konsekwentnie zdobywamy coraz większą wiedzę i doświadczenie w obszarze napraw i konserwacji urządzeń nitujących. Nieustanny rozwój naszej firmy sprawia, że obecnie nasi klienci mogą korzystać z prężnie działającego serwisu nitownic. Opracowany przez nas sposób komunikacji z klientem sprawia, że nasza usługa – od momentu nawiązania kontaktu z klientem do realizacji zlecenia – przebiega wyjątkowo sprawnie i szybko.


Szybka naprawa urządzenia


Nasz zespół tworzą doświadczone i kompetentne osoby, które sprawnie uporają się z każdą usterką nitownicy. Dodatkowo, naprawy różnego rodzaju nitownic są łatwiejsze i szybsze dzięki szerokiej gamie części zamiennych, które posiadamy w naszym magazynie. Jednocześnie zapewniamy, że dbamy przede wszystkim o interes klienta. Zostanie on poinformowany przez nas, jeśli uznamy, że naprawa jest nieopłacalna i korzystniejszym rozwiązaniem będzie kupno nowego urządzenia.

W zakładce poświęconej usłudze serwisu nitownic można znaleźć także szczegółowe informacje odnośnie warunków przyjęcia zlecenia i jego finansowania.

Regulamin napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych