Serwis Gesipa

Nitonakrętki i nity są niezwykle przydatne do pracy z cienkościennymi materiałami. Posługując się nitonakrętkami czy nitami możesz połączyć materiały bez konieczności nagwintowania otworów. Nitowanie jest popularne w budownictwie i podczas prac remontowych.

Na rynku można znaleźć wiele rodzajów nitów i nitonakrętek. Należy dobrać odpowiedni element do danej pracy i materiału. Wybór odpowiedniego narzędzia jest również bardzo istotne. Marka Gesipa od lat dostarcza swoim klientom szeroką ofertę narzędzi do nitowania. Dzięki najnowszym technologiom narzędzia pozwalają na szybkie i łatwe nitowanie.

Gesipa to marka działają na rynku od wielu lat, która specjalizuje się w produktach do nitowania. W swojej ofercie posiadają nity, nitonakrętki oraz narzędzia do nitowania. Swoje artykuły opiera na najnowszych technologiach, które są opracowywane z największą starannością.

Nieustanny rozwój technologii swoich produktów to znak rozpoznawczy marki Gesipa. Firma opracowała takie technologie jak Speed Rivets, WinTech, iBird Pro, Birdie, Cordless Alliance System oraz MultiSwitch. Dzięki ciągłemu rozwojowi swoich artykułów Gesipa może zagwarantować zadowolenie klienta oraz najwyższą jakość produktów.

Narzędzia Gesipa są znane i używane na całym świecie i spotykane są na wielu liniach produkcyjnych. Urządzenia produkowane są w Niemczech, aby zapewnić klientom jak najwyższą jakość produktów.

Gwarancja nitownic Gesipa

Producent Gesipa zapewnia 24 miesiące gwarancji na urządzenia, 6 miesięcy na akumulator zwykły i 36 miesięcy na akumulator CAS. W ramach tego okresu oferujemy niezawodny serwis, tak aby szybko narzędzie były gotowe do pracy u klienta. Serwis oraz większość napraw wykonujemy błyskawicznie.

Serwis i naprawa urządzeń odbywa się szybko i bezproblemowo, dlatego możemy pochwalić się zadowoleniem wśród klientów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, w celu omówienia szczegółów napraw urządzeń marki Gesipa oraz innych producentów.

Przejdź do formularza zgłoszenia naprawy

Serwis nitownic akumulatorowych Gesipa i nie tylko

Firma SLAVI posiada wieloletnie doświadczenie w naprawach urządzeń do nitowania. Oferujemy fachową pomoc w naprawie i serwis wszelkiego rodzaju urządzeń do nitowania - nitownic akumulatorowych, pneumatycznych i ręcznych. Nasza przeszkolona załoga serwisowa posiadająca specjalistyczną wiedzę i narzędzia zapewnia szybki serwis gwarantując wysoką jakość usługi.

Zajmujemy się serwisem urządzeń do nitowania marki Gesipa. Dostęp do oryginalnych części zamiennych oraz wykwalifikowani serwisanci pozwalają na utrzymanie niskiej awaryjności parku narzędziowego klienta oraz przeciwdziałają niepożądanym nieplanowanym przestojom pracy klientów.

Regulamin napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych